RABAT -10%

rABAT OD CAŁKOWITEJ KWOTY PRZEPROWADZKI

Zaoszczędź czas i pieniądze, zdobądź dodatkowe fundusze na swoje wydatki. Z nami zyskasz 300 zł i więcej.

Usługi transportowe w raz z montażem Pozbędziemy się również elektrośmieci i starych mebli

przeprowadzki mieszkań i domów

Każdy z nas już kiedyś miał lub będzie miał okazję zmieniać miejsce zamieszkania, siedzibę biura lub firmy. W każdym bądź razie towarzyszyć podczas tego czasu, może nam zamieszanie w czynnościach dnia codziennego, nagle okaże się, że mamy więcej rzeczy niż nam się wydawało i nie będziemy w stanie poradzić sobie sami. Są to bardzo częste przypadki podczas każdej przeprowadzki.

Pierwszą z naszych propozycji dla klienta po wstępnej rozmowie telefonicznej jest, aby nasz pracownik odwiedził Państwa w miejscu które będziemy przeprowadzać i sam ocenił sytuacje. W ten sposób jesteśmy w stanie dużo lepiej wyposażyć auto, np. w dodatkowe kartony, większy wózek transportowy, czy nawet dodatkowe pasy transportowe lub narzędzia. Zrobione będą też ewentualne pomiary, dzięki którym będziemy wiedzieli jakie auto będzie w stanie podołać Państwa wymaganiom. Są jeszcze takie sprawy, jak wąskie drzwi, klatki schodowe, mała winda lub jej brak. W takich przypadkach czasami występuje konieczność rozmontowania niektórych rzeczy na ''części pierwsze''. Prawdopodobnie będą też drobiazgi, które będą pakowane w osobne kartony.

Drugi etap to miejsce docelowe, tam też może nas czekać wiele nieoczekiwanych niespodzianek, warto jest się przed nimi ustrzec, np. poprzez wcześniejsze ustalenie w którym pomieszczeniu docelowo znajdą się meble, czasami może się też zdarzyć tak, że niektóre przedmioty będą musiały być rozkręcone przed załadunkiem i złożone dopiero, np. w salonie lub garderobie Państwa nowego domu.

  Krótko mówiąc podczas tej wizyty chcemy zadbać o każdy szczegół, żeby nasza usługa mogła być wykonana sprawnie i bezpiecznie.

Przeprowadzki lokalne i międzymiastowe Ekspresowa dostawa oraz krótki termin realizacji usługi